Moon Kitchen - dostępna wkrótce

Moon Kitchen - dostępna wkrótce
Wybierz rozmiar
  • 140 cm
  • 160 cm
Wybierz kolor
  • Antracyt
  • Blue
  • Green
  • Grey
  • Red
Kolor anthracite jest chwilowo niedostępny.
Ze względu na proces produkcyjny mogą wystąpić niewielkie różnice w odcieniach materiału pomiędzy partiami produkcyjnymi. Zalecamy zakup w kompletach.
Blat

Kompatybilność

Moon Kitchen do Twojego samochodu wkrótce dostępny.

Jesteś zainteresowany? Napisz do Nas na: shop@vandermoon.com

Realizacja

Średni czas realizacji zamówienia to 6 dni.
W przypadku zwiększonego zainteresowania, czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Obecnie brak na stanie
3 997,00 zł
Netto
4 916,31 zł
Brutto


W ciągu ostatnich 30 dni cena nie zmieniła się.


Materiały do pobrania

Opis

MOON KITCHEN

Kuchnia do kampera - Mercedes Sprinter 907

Prawie pancerna, ultra lekka, bardzo funkcjonalna kuchnia do zabudowy w vanie lub kamperze. Zbuduj kuchnię w swoim aucie w … 4 godziny.

Nowoczesny design, legendarna wytrzymałość produktów Van Der Moon oraz ultra niska waga, teraz w nowej odsłonie. Gotowanie w kamperze, daleko od domu i nie tylko na kempingu jest naprawdę fajne.

MOON KITCHEN

Kuchnia do kampera

Prawie pancerna, ultra lekka, bardzo funkcjonalna kuchnia do zabudowy w vanie lub kamperze. Zbuduj kuchnię w swoim aucie w … 4 godziny.

Nowoczesny design, legendarna wytrzymałość produktów Van Der Moon oraz ultra niska waga, teraz w nowej odsłonie. Gotowanie w kamperze, daleko od domu i nie tylko na kempingu jest naprawdę fajne.

Kuchnia do kampera jakiej jeszcze nie było

Moon Kitchen to pierwsza na świecie, pełnowymiarowa kuchnia do samodzielnego złożenia, którą możesz zamówić już złożoną. Stworzona do przygotowywania posiłków, z całą rodziną. Do kamperów, vanów i przyczep kempingowych.

Zwróć uwagę jaka jest solidna.

Zbudowana z wysokiej jakości aluminium, wzmocnionego konstrukcją żebrowaną, płyty poliwęglanowej, bez problemu będzie Ci służyć, latami. Pomalowaliśmy ją w całości specjalnym lakierem proszkowym, dlatego jest bardzo odporna na zarysowanie i ścieranie. Nie zajmuje dużo miejsca w kamperach a gotowanie na niej to czysta przyjemność.

Na zabudowę kampera zawsze jest za mało miejsca.
W Moon Kitchen, dzięki otwartej konstrukcji, każdy centymetr może być zagospodarować dowolnie.

Wiadomo, że do podstawowego wyposażenia kuchni w kamperze zalicza się kuchenkę gazową, zlew i lodówkę. Ale najbardziej przydatna ze wszystkich jest jednak kuchenka gazowa. A najlepiej dwie kuchenki. Dzięki nim możesz gotować więcej. Raz z kuchenki gazowej skorzystasz w aucie, innym razem poza nim. Nie da się przecenić mobilnej kuchenki gazowej. Gotowanie w kamperze jest tak samo fajne jak gotowanie poza nim

Moon Kitchen podzieliliśmy na trzy strefy. Pierwsza to miejsce na lodówkę do zabudowy o wymiarach wys: 54 cm, szer: 40,5 cm, głęb: 55 cm oraz funkcjonalną wnękę. To przestrzeń na kuchenki gazowe (kuchenki turystyczne).

Druga strefa to sporej wielkości przestrzeń na zlew i baterię, w której oprócz instalacji hydraulicznej, zmieści się wiele przydatnych szpejów.

Trzecia strefa to pojemne szuflady z organizacją przestrzeni. W zestawie proponujemy aż trzy szuflady. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Kuchnia powinna być ładna.

Fronty szuflad będą pasować do wszystkich produktów Van Der Moon. Są tapicerowane i wykończone miękkim obiciem oraz występują w 5 kolorach. Materiały użyte w Moon Kitchen są wodooporne, mocne i łatwe w utrzymaniu czystości.

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Jeśli wybierasz kuchnię do kampera lub przyczepy kempingowej, uzbrajasz ją w kuchenkę lub inne urządzenia, musisz mieć pewność, że jesteś bezpieczny w trakcie jazdy. Konstrukcja Moon Kitchen, pozwala na montaż kuchni bezpośrednio do konstrukcji auta lub przyczepy kempingowej. To solidna i bezpieczna metoda.

Moon Kitchen występuje w 2 wariantach:

  • Kuchnia z blatem (szer. 50 cm) i zlewem (zamontowany zlew i odpływ).
  • Kuchnia bez blatu i zlewu (konstrukcja z samymi szafkami).

Kuchnia w żadnym wariancie nie zawiera baterii kuchennej

Szczegóły produktu

Model samochodu
Ford Transit
Mercedes Sprinter (903, 906, 907)

Komentarze (0)

Brak opini
Product added to wishlist