Produkt, który
powstał
z potrzeby.

Van Der Moon to suma naszego doświadczenia jako podróżników oraz zaplecze, które budowaliśmy przez lata jako firma Vitberg.

Linia produkcyjna w fabryce Vitberg to nowoczesny warsztat, gdzie ludzkie ręce przy wsparciu wyspecjalizowanych maszyn składają zaawansowane wyroby medyczne od ponad 30 lat. Z prywatnej potrzeby podróżowania zrodziła się idea ułatwienia sobie życia na wyprawach. Przy wsparciu konstruktorów, parku maszyn i specjalistów powstał projekt pierwszego MoonBoxa - szafki do naszego Patrola, która nie trzeszczy i nie skrzypi na bezdrożach, w której rzeczy pozostają na swoim miejscu nawet na największych wertepach oraz takiej, którą w razie potrzeby można zabrać ze sobą do pokoju hotelowego. Po dopracowaniu, wzmocnieniu i starannym odszyciu, postanowiliśmy się podzielić z Wami naszym produktem. Bo skoro u nas się sprawdził, to gwarantujemy, że Was również nie zawiedzie.

Van Der Moon to marka firmy Vitberg zajmującej się produkcją i dystrybucją sprzętu medycznego

Nasza historia.

Wyjazd do Maroka w 2010 roku, planowany był rok. Przebudowa zawieszania, meble z lekkiej sklejki, wygłuszenie kabiny, nowa instalacja elektryczna to tylko początek długiej listy zmian w samochodzie, jakie zaplanowaliśmy i wykonaliśmy przed wyjazdem. Zaczęło się jednak od problemów z silnikiem tuż za granicą. Konieczny był powrót do Polski na lawecie i szybka wymiana silnika na nowy. Dwa dni później, z sercem na ramieniu i nowym sercem pod maską, wyruszyliśmy ponownie w pierwszą podróż samochodem “wyprawowym” do Afryki.

Droga do Gibraltaru okazała się udręką. Skrzypiące podczas jazdy meble, skutecznie psuły całą zabawę. Próba ich ponownego skręcenia nie pomogła, a podróż po bezdrożach Maroka przekonała nas, że na kolejny wyjazd musimy stworzyć meble lżejsze i nie generujące żadnych odgłosów podczas jazdy.

Tak powstał MOON BOX… i wszystko się zaczęło.

Product added to wishlist