Moon Organizer


Zabudowa vanów – praktyczne organizery nie tylko na kemping

Organizery do vana są doskonałym sposobem na utrzymanie porządku i optymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz kampera. Wieszane na drzwiach vana, umożliwiają praktyczne przechowywanie różnych przedmiotów, takich jak drobne narzędzia, mapy, dokumenty, napoje, przekąski czy gadżety podróżne. Dzięki nim można utrzymać porządek i mieć wszystko w zasięgu ręki, a dodatkowo wykorzystać przestrzeń, która często pozostaje nieużywana. Organizery na drzwi vana są łatwe w montażu i demontażu. Można je zainstalować, używając śrubek lub samodzielnie przygotować montaż na magnesach.

Zabudowy vanów – warianty

Zabudowy vanów są również estetyczne i dodają elegancji wnętrzu pojazdu. Są dostępne w różnych wzorach, kolorach i materiałach, które można dopasować do własnego gustu oraz stylu podróży. W naszej ofercie znajdziesz organizery w aż pięciu różnych odcieniach, dzięki czemu łatwo znajdziesz taki, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom. Mamy dla Ciebie piękną, klasyczną zabudowę vanów w kolorze antracytowym, której ciemny, uniwersalny kolor pasuje praktycznie do każdego stylu, w jakim może być urządzone wnętrze pojazdu. Możesz także zdecydować się na jaśniejszy, szary model albo postawić na spokojną, leśną zieleń. Wielbiciele żywszych kolorów będą za to zachwyceni organizerami w kolorze malinowej czerwieni lub głębokiego soczystego błękitu. 

Zabudowa do vanów różnych marek

Jeśli szukasz zabudowy na drzwi vana, aby lepiej zorganizować przestrzeń, u nas znajdziesz modele dopasowane do różnego typu pojazdów. Mamy organizery pasujące do Mercedesa Sprinter 907, Citroena Jumpera, Fiata Ducato, Forda Transita, MAN TGE, Nissana Interstar, RAM ProMaster czy Volkswagena Craftera. Każdy z nich ma nie tylko wygodne kieszenie, ale też siateczki, gumki i haczyki, dzięki którym możesz wygodnie rozlokować różnego typu przedmioty – zarówno te większe, jak i mniejsze. Pozwala to utrzymać porządek w vanie podczas dłuższych i krótszych wycieczek, a także wtedy, gdy wykorzystujesz auto jako samochód służbowy i zawsze musisz mieć przy sobie wiele poręcznych narzędzi.   

Wysokiej jakości zabudowa do vanów

Specjalistyczna zabudowa do vana to coś więcej niż zwykły organizer domowy. To przedmioty wysokiej jakości wykonane ze sklejki i trwałych tkanin, które bez problemu znoszą nawet wielokilogramowe obciążenia. Wykorzystując dodatkową przestrzeń, nie musisz ograniczać się do prostych, lekkich rzeczy typu napoje czy jedzenie. Możesz także umieścić w nich ciężkie, lecz przydatne w podróży akcesoria typu wiertarka, młotek czy inne narzędzia, a także zapasowe części czy sprzęt kempingowy. Dzięki nim możesz znacząco podnieść komfort każdej podróży i upewnić się, że przewożone przedmioty będą bezpiecznie umieszczone w kieszeniach, a tym samym nie będą stanowić zagrożenia podczas jazdy. Zobacz różne rodzaje zabudowy do vanów dostępne w naszej ofercie i wybierz model, który najlepiej spełnia Twoje wymagania. Gwarantujemy szybką i bezpieczną wysyłkę oraz miłą obsługę. Jeśli masz dodatkowe pytania o nasze produkty, zachęcamy do kontaktu z doradcami klienta Van der Moon. 

Product added to wishlist

Administratorem danych osobowych Klientów strony Van der Moon jest Vitberg - Jacek Sikora