Moon Kitchen


Kuchnia do kampera - postaw na wygodę

Zabudowa kuchenna do kampera jest istotnym elementem, który pozwala na wygodne przygotowywanie posiłków i przechowywanie niezbędnych artykułów spożywczych. Wyposażona jest w szafkę i szuflady, które zapewnią odpowiednią ilość miejsca na przechowywanie naczyń, garnków, przypraw i innych potrzebnych akcesoriów kuchennych. Dodatkowo wewnątrz szafki z powodzeniem zmieści się instalacja hydrauliczna pozwalająca na doprowadzanie wody do baterii i odprowadzanie jej ze zlewozmywaka. W funkcjonalnej kuchni mieści się także wnęka, którą można wykorzystać na przechowywanie przedmiotów codziennego użytku lub też umieścić w niej lodówkę w zabudowie. Jeśli planujesz dłuższe podróże, warto rozważyć instalację lodówki lub chłodziarki, która pozwoli zachować świeżość jedzenia na dłużej. Wnęka jest dostosowana do lodówek o wymiarach dł.: 54 cm, szer: 40,5 cm, głęb.: 55 cm, które – jak pokazuje praktyka – mają odpowiedni rozmiar i pojemność, by zapewnić możliwość odpowiedniego przechowywania żywności większości wycieczkowiczów. Wygodne szuflady, blat i miejsce na zlew sprawiają, że całość jest funkcjonalna i pozwala czerpać radość z przygotowywania posiłków podczas wyjazdów.

Szafka kuchenna turystyczna – wariant

Szafki kuchenne kempingowe powinny być nie tylko wygodne w użyciu i dostosowane do wymiarów kampera, ale też estetyczne oraz dopasowane do gustu właściciela. Dzięki temu wnętrze kampera staje się spójne oraz przytulne. Tym samym miło spędza się w nim czas, a wypoczynek staje się jeszcze przyjemniejszy. Dlatego w swojej ofercie mamy szafki do kampera w kilku kolorach. Do uniwersalnych modeli należą antracytowy i jasnoszary, które dobrze pasują niemal do każdego wystroju i stanowią dobre tło do dodatków w wielu kolorach. Wielbiciele żywszych kolorów mogą wybrać czerwoną wersję szafek kuchennych kempingowych, która zachwyca delikatnie malinowym odcieniem. Ciekawym wyborem jest także szafka kempingowa ciemnoniebieska, której uspokajająca barwa idealnie zgrywa się ze stylem marynistycznym – doskonałym na wakacje. Oprócz kolorów można też wybrać dwa warianty wyposażenia. Wariant podstawowy zawiera wyłącznie zabudowę i szafki, jednak można zdecydować się także na wersję z blatem, zamontowanym zlewem oraz odpływem.

Szafki do kampera – solidne wykonanie i bezpieczeństw

Szafki kempingowe to specyficzny typ mebli, które muszą być solidne, a przy tym lekkie i przystosowane do montażu do ścian kampera, aby nie stanowić zagrożenia podczas jazdy. Dlatego nasze meble są wykonane z aluminium i pokryte lakierem proszkowym, co sprawia, że są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i mogą być użytkowane przez długie lata. Dodatkowo są łatwe do utrzymania w czystości i wystarczy umyć je wodą z delikatnym płynem lub mydłem, aby mogły długo świetnie się prezentować. Wszystkie elementy są wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu kuchnie do kampera są produktami wysokiej jakości docenianymi przez klientów.

Product added to wishlist