Moon Window


Okno uchylne do kampera: wysoka jakość i ładny wygląd

W przypadku okien do kampera istotnym czynnikiem przy wyborze jest bezpieczeństwo, jakie zapewniają. Okna do naszych kamperów mają podwójnie izolowaną szybę akrylową, czyli tak zwane plexi. To materiał odporny na stłuczenie i uszkodzenia, bez trudu wytrzymuje uderzenia czy upadek z wysokości, a przy tym jest bardzo lekki – aż o połowę lżejszy niż tradycyjna szyba. Dzięki temu skutecznie chroni przed próbami włamania do kampera, aktami wandalizmu czy przypadkowym zniszczeniem w drodze lub na postoju. Dodatkowym zabezpieczeniem okna uchylnego do kampera jest aluminiowy stelaż, który łączy lekkość z wytrzymałością. Całość charakteryzuje się wyjątkową szczelnością, dzięki której do wnętrza nie przedostają się wilgoć, chłód ani kurz z zewnątrz. 

Okna z roletą do kampera i capervana

Okno do kampera lub campervana to element wyposażenia wycieczkowicza, który wpływa na komfort wypoczynku. Dostępne w naszej ofercie okna uchylne to modele z dopasowaną moskitierą, która pozwala cieszyć się świeżym powietrzem wewnątrz bez ryzyka, że do środka przedostaną się owady utrudniające wypoczynek. Model z moskitierą umożliwia wypoczynek nawet w środku lasu czy nad zbiornikami wodnymi, czyli w miejscach, które najchętniej wybierają wycieczkowicze. Z kolei dzięki odpowiedniej rolecie można nie tylko zasłonić wnętrze przed światłem słonecznym, ale też zapobiec nadmiernemu przegrzewaniu się kampera. Dodatkowo roletę można też wykorzystać do ukrycia się przed wścibskim wzrokiem przechodniów i innych wypoczywających. W nocy z kolei roleta może służyć do zaciemnienia przed światłem latarni, ekranów czy lamp ulicznych w przypadku postoju w bardziej zaludnionych miejscach. 

Wymiary okien uchylnych do kampera

Nasza firma oferuje okna uchylne do kamperów o wymiarach dopasowanych do standardowych rozmiarów luk okiennych. W sprzedaży mamy duże modele o szerokości 

90 cm oraz długości 50 cm, a także mniejsze wersje o wymiarach 40 x 70 cm. Znajdziesz u nas także okna uchylne w kształcie zbliżonym do kwadratu – szerokości 52 cm i długości 

50 cm. Każdy z modeli z naszej oferty można montować w ścianach o grubości od 25 cm do 35 cm. Wszystkie okna uchylne do kampera są łatwe w montażu i wyposażone w instrukcję ułatwiającą ich założenie w pojeździe. W razie dodatkowych pytań o produkty zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami klienta.

Product added to wishlist