Moon Grill


Grill do kampera – postaw na nowoczesne akcesorium

Jeśli szukasz dobrego grilla do kampera, model Moon Grill z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To nowoczesne urządzenie, które może mieć wiele zastosowań i zapewnić możliwość przygotowania różnorodnych i smacznych posiłków podczas wycieczek, w trasie czy na wakacjach. Możesz przyrządzić na nim tradycyjne kiełbaski, ale też inne rodzaje mięsa, warzywa, tosty, serki, a nawet pizzę! Zapewnia dużą powierzchnię grillowania, co pozwala przygotować posiłek dla wielu osób. Montaż na kole zapasowym sprawia, że umiejscowiony tam grill nie zajmuje cennego miejsca w kamperze i nie wprowadza do wnętrza intensywnych zapachów po gotowaniu. Jest idealnym wyborem dla podróżujących, którzy cenią wygodę użytkowania, funkcjonalność i wysoką jakość sprzętów biwakowych. 

Moon Grill – gadżet do kampera dopasowany do Twoich potrzeb

Gadżet do kampera typu Moon Grill został wykonany ze stali nierdzewnej, która wykazuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jest bardzo odporny, nie niszczy się pod wpływem czyszczenia druciakami i szorowania gąbką, tym bardziej w kontakcie z kwasami z żywności. Dodatkowo jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu  nie ulega korozji. Bez obaw można więc wozić grill na kole zapasowym kampera. Jego atutem jest także to, że równomiernie się nagrzewa, a co za tym idzie – można na nim wygodnie przygotowywać jedzenie. Moon Grill jest odporny zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury. Jest też urządzeniem prostym w utrzymaniu w czystości. Resztki jedzenia, tłuszczu i inne zabrudzenia wystarczy usunąć z niego za pomocą gąbki, ciepłej wody i płynu do mycia naczyń. Bardziej uporczywy brud można czyścić za pomocą mocniejszych środków przeznaczonych specjalnie do grilla czy mycia piekarników.   

Moon Grill, czyli ruszt idealny na kemping

Grill do kampera od Van Der Moon to nowoczesny ruszt ze stalowymi nóżkami, który po złożeniu osiąga wysokość nieco ponad 20 centymetrów. Można rozstawić go nad żarem w ognisku czy w zewnętrznych kominkach, aby szybko cieszyć się pysznym i ciepłym posiłkiem na łonie natury. Można stosować go podczas krótszych i dłuższych wycieczek z rodziną czy przyjaciółmi, bo  jego rozmiar pozwala na przygotowanie w tym samym czasie wielu porcji jedzenia. Sprawdza się w każdych warunkach – zarówno na polu namiotowym, jak i podczas wypoczynku na łonie dzikiej natury. Grill na ognisku jest nie tylko świetnym sposobem na przygotowanie smacznego posiłku podczas wyjazdu, ale też dobrą okazją, by spędzić czas z bliskimi w miłej atmosferze – czy to na wyprawie, czy we własnym ogrodzie.

Product added to wishlist