Moon Organizer

Moon Organizer
Wybierz rodzaj
Wybierz pojazd
Realizacja

Średni czas realizacji zamówienia to 6 dni.
W przypadku zwiększonego zainteresowania, czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Obecnie brak na stanie
0,00 zł
Netto
0,00 zł
Brutto


W ciągu ostatnich 30 dni cena nie zmieniła się.


Opis

Moon Organizer

Gwarantujemy, że dodatkowa przestrzeń użytkowa w Vanie, bardzo Ci się przyda.

Moon Organizer

Gwarantujemy, że dodatkowa przestrzeń użytkowa w Vanie, bardzo Ci się przyda.

Twoje auto jest większe niż myślisz

Moon Organizer powstał aby maksymalnie wykorzystać miejsce w Twoim vanie. Zamontowany na tylnych drzwiach zapewnia dostęp do podręcznych narzędzi. Mnogość kieszonek, siatek, haczyków i gumek sprawia, że wszystko zawsze jest pod ręką (i na swoim miejscu). Komplet organizerów pozwoli Ci przewieźć ponad 60 litrów bagażu bez straty przestrzeni wewnątrz auta.

Także dla profesjonalistów

Nie musisz podróżować campervanem żeby docenić przestrzeń, którą odzyskuje dla Ciebie Moon Organizer. Jest on wystarczająco wytrzymały by zapakować do niego narzędzia, przybory i akcesoria, których potrzebujesz korzystając ze swojego auta do ciężkiej pracy.

Nasze organizery oprócz podróżników montują także mechanicy, strażacy czy kurierzy i dostawcy, którym szczególnie zależy na porządku w przestrzeni magazynowej.

Pojemne kieszenie
Haczyki i zawieszki
Idealne dopasowanie

Szybki dostęp.

Zawsze jest coś do schowania po otwarciu tylnych drzwi vana. Pakowne kieszenie, uchwyty i zawieszki pozwolą Ci zorganizować przestrzeń z bardzo szybkim dostępem na tylnych drzwiach samochodu.

Zaprojektowany do ciężkiej pracy

Moon Organizer zniesie wiele. Zbudowaliśmy go ze specjalnej sklejki oraz materiału o wyjątkowej wytrzymałości. Każde przeszycie zostało wzmocnione tak, aby wytrzymało 10 kg obciążenia. To pozwala na drzwiach Twojego vana zawiesić nawet 40kg szpejów.

Zyskaj przestrzeń bagażową bez straty miejsca w vanie.

Nasze rozwiązanie jest sprytne - gospodaruje przestrzeń, która często pozostaje niewykorzystana lub tylko osłonięta deską maskującą - przestrzeń we wnękach drzwi.

Którą linię Moon Organizer wybrać?

Moon Organizer

W zależności od marki i modelu Twojego samochodu możesz zamontować na drzwi od 1 do nawet 6 Moon Organizerów.

Elementy dopasowaliśmy idealnie do wgłębień znajdujących się w tylnych drzwiach vana. Produkty różnią się kształtem, rozmieszczeniem elementów i kieszonek w zależności od samochodu.

Do każdego kształtu podchodzimy indywidualnie, aby maksymalnie wykorzystać miejsce do przechowywania.

Moon Organizer Max

Linia MAX zabuduje całe drzwi. Z powodów transportowych i produkcyjnych, a także dlatego, aby ułatwić montaż, podzieliliśmy go na dwa segmenty, które idealnie składają się w całość.

To rozwiązanie zwiększa pojemność i zasłania całe drzwi samochodu.

Wolne przestrzenie wypełniliśmy oczkami i klamerkami, abyś mógł przytroczyć do niego nawet najmniejszy szpej.

Wasze realizacje

Moon Organizer

Nowy sposób na przechowywanie w vanie

Moon Organizer

Nowy sposób na przechowywanie w vanie

Prosty montaż

Dzięki intuicyjnemu projektowi oraz prostym instrukcjom, proces montażu staje się szybki i łatwy, nawet dla osób bez doświadczenia w pracy przy pojazdach. Nie ma potrzeby posiadania specjalistycznych narzędzi ani umiejętności mechanicznych. Montaż na nitonkach zapewnia stabilność i wytrzymałość, jednocześnie umożliwiając łatwe demontaż lub przeniesienie organizera z jednego pojazdu na drugi. Organizery nie posiadają otworów montażowych, dzięki czemu łatwo Ci będzie zamontować je w dowolny sposób, niekoniecznie korzystając z fabrycznych otworów.

Szczegóły produktu

Komentarze (0)

Brak opinii
Product added to wishlist