Moon Frame

Moon Frame
Moon Frame
Moon Frame
Moon Frame
Moon Frame
Długość [mm]

Realizacja

Średni czas realizacji zamówienia to 6 dni.
W przypadku zwiększonego zainteresowania, czas realizacji może ulec wydłużeniu.
112,00 zł
Netto
137,76 zł
Brutto


W ciągu ostatnich 30 dni cena nie zmieniła się.

Materiały do pobrania

Opis

Moon Frame

Dopasuj przestrzeń do swoich oczekiwań.

Moon Frame to system poprzeczek-ceowników, które po zamontowaniu z jednej strony wzmacniają konstrukcję samochodu, z drugiej zaś ułatwiają montaż szafek podsufitowych, tapicerki itp. Ich długość jest regulowana, można je przycinać, łączyć ze sobą, tworząc pod tapicerką samochodu, sieć dodatkowych wzmocnień konstrukcyjnych. Wykonaliśmy je z lekkiego aluminium, giętego na zimno w kształt litery „C”.

Wytrzymały i odporny na korozję

Lekki. Nie zwiększy znacząco wagi pojazdu.

Łatwy w montażu. 

Moon Frame to produkt stworzony z myślą o efektywnej
organizacji przestrzeni wewnątrz pojazdu.

Regulacja długości i kąta montażu sprawia, że Moon Frame staje się narzędziem dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb. To rozwiązanie, które umożliwia skonfigurowanie przestrzeni w vanie zgodnie z własnymi oczekiwaniami, bez zbędnych komplikacji.

Uniwersalne rozwiązanie dla różnych vanów.

Moon Frame nie faworyzuje żadnych modeli ani marek. Stworzyliśmy go tak aby spełniał swoją funkcję bez względu na to jakim pojazdem się poruszasz. 

Podróżuj pewnie, wiedząc, że Moon Frame utrzyma swoją funkcjonalność na każdym etapie trasy.

Budowa Moon Frame

Aby zamontować szafki podsufitowe, np. typu Moon Box, warto pomyśleć o wzmocnieniu konstrukcji auta. Najlepiej wykorzystać do tego celu listwy montażowe Moon Frame, które można zamontować pomiędzy grodziami dachu oraz na burtach bocznych auta. 

Jak dobrać poprzeczki?

Zmierz odległości między grodziami (żebrowaniem) na dachu samochodu i dobierz odpowiednią długość Moon Frame.

W przypadku, kiedy standardowe długości Moon Frame nie można dopasować do przestrzeni pomiędzy grodziami w konstrukcji samochodu, konieczne będzie ich przycięcie do założonego rozmiaru lub połączenie dwóch przy pomocy Moon Frame Connector. 

Regulacja długości odbywa się poprzez przykręcenie śrub blokujących we właściwej pozycji - każdy Moon Frame ma jeden koniec, który jest regulowany i skręcany na 4 śrubach samokontrujących po ustaleniu w pożądanej długości.

Otwory służące do mocowania Moon Frame do karoserii mają specjalny kształt fasolki pozwalający na ostateczne ustawienie kąta montażu - a ich ostateczne dopasowanie do powierzchni konstrukcji samochodu odbywa się poprzez ich dogięcie - tak aby dokładnie przylegały do powierzchni elementu konstrukcyjnego.

Szybki montaż, rozwiązanie dostępne dla każdego.

Czas to wartość, którą cenimy. Moon Frame szybko zamontujesz z pomocą podstawowych narzędzi, dzięki czemu będziesz mógł poświęcić więcej uwagi innym etapom zabudowy. Zainstaluj go przed wykończeniem wnętrza. Konstrukcja i sposób montażu pozostawią niezbędną przestrzeń na izolację termiczną oraz przeprowadzenie potrzebnego okablowania.

Do Moon Frame możesz przymocować listwę Airline, zacisnąć w nim nitonakrętkę lub nit, możesz wkręcić, wkręty, śruby.

Wymiary Moon Frame:

Szczegóły produktu

5904703406839

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist